Blog o podnikání na internetu
Poradce úspěšného podnikatele

Newsletter – 3 důvody, proč se lidem nelíbí Vaše Facebook stránky

Nezobrazuje se Vám tento newsletter korektně? – klikněte zde.

dislikeNa portálu SocialMediaToday.com najdete 3 nejzákladnější důvody, proč interakce s Vašimi fanoušky na Facebooku nefunguje a fungovat nebude.

  1. Mají Vaše Facebook Pages pro Vaše fanoušky smysl? – největšímu úspěchu se na Facebooku těší stránky, kt. jsou cool, trendy nebo jednoduše originální. A samozřejmě ty, které publikují obsah relevantní pro cílové publikum. Pokud Vaše příspěvky fanoušci považují jen za další spam, musíte na to jít jinak! Inspiraci najdete např. i na Facebook stránkách Vaší konkurence.
  2. Neaktuální obsah – předtím, než získáte další like od fanouška, musíte počítat s tím, že si Vás “prověří”. A to nejen na samotném Facebooku, samozřejmě i na Vašem webu nebo e-shopu. Proto si zkontrolujte aktuálnost příspěvků. Nemá smysl sledovat stránky, které nenabízejí nic nové. Fanoušci chtějí sledovat jen stránky, které “dýchají”, jsou dynamické a nezaspali dobu.
  3. Že jste na Facebooku, neznamená, že jste Social – mít vytvořený profil a zveřejnit na něj pár fotografií – to je Vám naprosto k ničemu, takový zpětný odkaz nemá pro Vás žádnou hodnotu. Publikujte obsah, který reprezentuje Vaši společnost a pomáhá plnit stanovené cíle – např. články z firemního blogu, publikace o Vašich produktech v periodikách apod.

Tipy, jak získat více fanoušků na Vaše Facebook Pages

  • propagujte se i mimo internetu – např. na letáčcích různých partnerských akcí
  • při vytváření nové kampaně přemýšlejte a hlavně co nejlépe cílte
  • propojte Vaše facebook stránky s profily na dalších sociálních sítích

Tipy, jak získat více lajků, najdete v našem článku na blogu o podnikání na internetu – https://blog.byznysweb.cz/2013/06/tipy-jak-ziskat-vice-facebook-lajku/

Další novinky o CMS Flox 2.0 najdete na našich stránkách.

Novinky ze světa internetového marketingu, SEO, PPC najdete na našem blogu o podnikání na internetu.

avatar
Autor: ByznysWeb.cz Tvorba webových stránek a e-shopu v responzivním designu a vlastním redakčním systému. Vytvořte si na zkoušku webové stránky a eshop zdarma. Na ByznysWeb lze snadno přemigrovat i zaběhnutý e-shop. Vyzkoušejte si, jak to u nás funguje. Vlastní e-shop si u nás vytvoříte rychle i bez programátora a grafika.