Blog o podnikání na internetu
Poradce úspěšného podnikatele

Newsletter – PayPal snad již brzy nabídne platbu Bitcoinem

Nezobrazuje se Vám tento newsletter korektně? – klikněte zde.

platba bitcoinem přes paypalO virtuální měně Bitcoin jsme Vás již na našem blogu o podnikání na internetu informovali. Bitcoinem navíc můžete zaplatit i za Vaše internetové stránky a e-shopy vytvořené prostřednictvím ByznysWeb-u – více informací najdete zde.

V případě, že na Vašem e-shopu nabízíte zákazníkům platbu prostřednictvím PayPal-u, určitě Vás bude zajímat, že PayPal začal testovat bitcoinové transakce.

A co je zajímavé, jak správně zhodnotil portál Techcrunch, hodnota Bitcoinu začala okamžitě po uvedení novinky stoupat závratnou rychlostí:)

Jak zveřejnil PayPal na svém blogu, Bitcoinem je zatím možné zaplatit za digitální obsah:

  • hry
  • hudba
  • vyzváněcí tóny na mobilní telefon
  • aplikace
  • e-knihy

a to zatím jen pokusně v severní Americe a Kanadě.

Bitcoiny ale PayPal nepodporuje přímo, ale prostřednictvím partnerstva se zprostředkovateli – BitPay, Coinbase a GoCoin.

V praxi to ale neznamená, že na Vašem PayPal účtu budete mít i bitcoiny. PayPal jen majitelům e-shopů zprostředkuje možnost přijímat bitcoin platby.

livechat na www stránkyA na závěr přidáváme jednu novinku z našeho redakčního systému Flox 2.0 – vložení LiveChat-u na Vaše www stránky a e-shopy.

Více informací o livechatu a návod najdete v našem FAQ.

avatar
Autor: ByznysWeb.cz Tvorba webových stránek a e-shopu v responzivním designu a vlastním redakčním systému. Vytvořte si na zkoušku webové stránky a eshop zdarma. Na ByznysWeb lze snadno přemigrovat i zaběhnutý e-shop. Vyzkoušejte si, jak to u nás funguje. Vlastní e-shop si u nás vytvoříte rychle i bez programátora a grafika.