Blog o podnikání na internetu
Poradce úspěšného podnikatele

Success Story – Pro správný podnikatelský drive potřebujete i kvalitní eshop

profilKladete si otázku, jak si vytvořit webové stránky  nebo jak na eshop? Dodavatelů je spousta. Můžete si i vytvořit web stránky zdarma na 15 dní. Založení eshopu ale není tak snadné, jak by se mohlo zdát. Mezi hlavní příčiny neúspěchu patří absentující byznys plán, nevhodný výběr redakčního systému, žádná internetová reklama a minimální úsilí.

Jak vidí podnikání na internetu náš klient a jak podle něj provozovat profitující e-shop se dočtete níže v článku.

Zdeněk Štuksa nabízí profesionální služby v oblasti průmyslové vzduchotechniky. Jeho kompresory a vzduchotechniku doporučuje až 95% spokojených zákazníků. Nouze není ani o klienty ze zahraničí.

„Jsme firma, která se zabývá konstrukcí a výrobou jednoúčelových strojů. Z tohoto důvodu jsme museli zavést vlastní sklad spousty produktů v oblasti stlačeného vzduchu. Náš nápad otevřít v této oblasti internetový obchod se ujal.

Díky tomu jsme museli oddělení prodeje posílit a tím i začít zkvalitňovat služby ohledně expedice, technické podpory. Náš internetový obchod od počátku prošel 2 velkými aktualizacemi a dnes se již zaměřujeme na naše zákazníky jejich požadavky.“

I když Vaše firma začne dynamicky růst, nezapomeňte na sobě pracovat! Inovujte rovněž i Vaše webové stránky nebo e-shop.

Internetový obchod se rozvíjí podle poptávky trhu a požadavků zákazníků“

I proto pan Štuksa se svým týmem pravidelně absolvují školení PPC, SEO, internetové reklamy a naučili se, jak využívat XML feedy pro srovnávače zboží.

„V dnešní době si zákazník potrpí na pomoc při výběru, rychlé dodání objednávky, ale také přehled o expedici a zajištění informací po celou dobu spedice kurýrem,“ dodává pan Štuksa.

Vyberte si e-shopové řešení, které Vám nejvíc vyhovuje 

Pan Štuksa si již svého dodavatele pečlivě vybral. Vyhovuje mu, že nabízí přehledný a pro správce e-shopu friendly redakční systém, který se pravidelně aktualizuje. Objednávku dokáže založit i po telefonu, příp. nabídnout zákazníkovi speciálně cílenou slevu.

I proto si vybral cenově výhodný pronájem eshopu, který využívá nejmodernější cloud webhosting proto je rychlý a stabilní. Navíc přes mobilní aplikaci na vytvoření a správu webové stránky nebo e-shopu, má celou administraci a nové objednávky pod palcem i na dovolené.

Pozn.: story byla publikována v magazínu menworld.cz.

 

avatar
Autor: Jana Kvasnicová V ByznysWebu pracuji od r. 2009. Začínala jsem na supportu, kde jsem měla skvělou příležitost poznat, co podnikatele a majitele e-shopů a webových stránek skutečně zajímá a co potřebují. Proto se snažím hledat taková témata, které vám nabídnou užitečné odpovědi. Máte jiný názor? Budu vděčná za váš feedback – kvasnicova@irisoft.sk :)

Diskuse k článku