Blog o podnikání na internetu
Poradce úspěšného podnikatele

Newsletter – 7 aplikací pro nafocení skvělých produktových fotografií

Nezobrazuje se Vám tento newsletter korektně? – klikněte zde.

aplikace pro vytvoření skvělých produktových obrázků

Loni jsme Vám na našem blogu o podnikání na internetu představili 10 aplikací na tvorbu produktových fotografií.

A jelikož většina majitelů smartphonů využívá jejich potenciál i v rámci fotografování, dnes se zaměříme na aplikace dostupné přímo pro zařízení s OS Android nebo iOS.

photoshop express aplikácia nielen na tvorbu produktových fotografií1. Photoshop Express – nejen pro všechny, kteří mají v oblibě Adobe Photoshop. Intuitivní aplikace umožňuje přidat jas, kontrast, odstín nebo expozicu v rámci bezplatné verze. Pokud máte zájem např. o odstranění zamlžených oblastí, můžete si připlatit.

verze pro iOSverze pro OS Android

rotary view - aplikace nejen na tvorbu produktových fotografií2. Pokud potřebujete zachytit 360° rotaci produktu, vytvořit interativní obrázky nebo interaktivní videa, doporučujeme jednoduchou aplikaci Rotary View, kt. je dostupná v rámci Google Play nebo App Store.

Kromě smartphonu si připravte prázdnou šálku, kt. nahradí stativ.

backgroud eraser - aplikácia nielen na tvorbu produktových fotografií3. Pokud nemáte k dispozici právě nejvhodnější pozadí pro focení, nevěšte hlavu!

S aplikaci Background Eraser jej jednoduše odstraníte, příp. obrázek snadno vystřihnete – stahujte na Google Play nebo v App Store.

camoji - aplikácia na tvorbu animovaných gif obrázkov4. Animované gify jsou pořád IN.

S aplikací Camoji si je dokážete jednoduše vytvořit a okamžitě je sdílet.

Podmínkou je, že vlastníte iPhone.

aviary - photo editor5. Aviary Photo Editor přináší více než 100 filtrů a efektů pro post produkci  verzi pro iOS – verze pro Android.

Navíc, pokud máte free Adobe ID, získáváte množství výhod, např. synchronizace stažených doplnkových služeb apod.

touchretouch - aplikácia nielen na úpravu produktových fotografií6. TouchRetouch Vám pomůže nejen s odstraněním nežádoucích elementů na fotografii. Díky této šikovné appce dokážete udělat skvělé koláže, přidávat filtry, texturu do pozadí, zaostřit na Vaše produkty, zvýraznit barvy nebo vybrat vhodný fotorámik již za necelých 67 Kč.

verze pro iOSverze pro Android

vsco cam - aplikácia na úpravu produktových fotografií7. VSCO Cam

Aplikace obsahuje klasické nástroje na úpravu fotografií, ale i přesto ji uživatelé označují za mnohem umělečtější jako např. Instagram.

Pro fanoušky VSCO produktů existuje i mikrosíť VSCO Grid.

verze pro iOSverze pro Android

avatar
Autor: ByznysWeb.cz Tvorba webových stránek a e-shopu v responzivním designu a vlastním redakčním systému. Vytvořte si na zkoušku webové stránky a eshop zdarma. Na ByznysWeb lze snadno přemigrovat i zaběhnutý e-shop. Vyzkoušejte si, jak to u nás funguje. Vlastní e-shop si u nás vytvoříte rychle i bez programátora a grafika.

Diskusia k článku