Blog o podnikání na internetu
Poradce úspěšného podnikatele

Superrychlý import dat do Flox 2 přes Heureka XML feed

Nedávno jsme vám představili hromadné operace s produkty ve FLOXu.

import dat do flox 2 přes heureka xml feedDnes si detailněji představíme možnost naimportovat produkty prostřednictvím heureka XML feedu.

Možností na import, resp. export dat v našem redakčním systému je nyní již 5 – více informací o importu/exportu.

Věříme, že i vy si vyberete ten svůj, který vám bude nejvíce vyhovovat. 🙂

Migrace e-shopu na ByznysWeb.cz prostřednictvím Heureka XML feedu

Pokud přes léto plánujete změnit providera web stránky, resp. e-shopu, práci vám určitě ušetří i nová možnost importu produktů přes Heureka XML feed do FLOXe.

Stačí, když v administraci web stránky, e-shopu, v sekci Nastavení – Import/Export kliknete na Migrace z Heureka XML feedu:

import dat z heureka xml feedu

Vložíte svůj XML feed a počkáte na mail, kt. vás informuje o počtu bezchybně naimportovaných produktů, příp. neúspěšně naimportovaných produktech.

heureka xml import dat do flox 2

Více informací o importu produktů z Heureka XML feedu najdete i v našem FAQ nebo na blogu o podnikání na internetu.

novinka vo flox 2A na závěr pro vás máme ještě jeden bonbónek, který využijete zejména v případě, že realizujete telefonické nebo mailové objednávky a chcete ušetřit čas:

Rychlá možnost vytvořit klienta při zakládání nové objednávky

V sekci Objednávky již můžete vytvořit novému zákazníkovi nebo firmě profil mnohem rychleji než přes sekci Klienti, klikněte na Nová objednávka – Načíst klienta. Pokud potřebujete přidat novou firmu, klikněte na Firmy – Nová firma:

nový uživatel přes objednávky

když potřebujete přidat novou osobu, klikněte na Osoby – Nová osoba:

přidání nové osoby

 

avatar
Autor: ByznysWeb.cz Tvorba webových stránek a e-shopu v responzivním designu a vlastním redakčním systému. Vytvořte si na zkoušku webové stránky a eshop zdarma. Na ByznysWeb lze snadno přemigrovat i zaběhnutý e-shop. Vyzkoušejte si, jak to u nás funguje. Vlastní e-shop si u nás vytvoříte rychle i bez programátora a grafika.