Blog o podnikání na internetu
Poradce úspěšného podnikatele

EET pro e-shopy od Byznyswebu zdarma

#EET, zákon o EET, elektronické evidence tržebZnáte spolehlivé řešení #EET pro svůj e-shop? V ByznysWebu vám jej k online platební metodě nabízíme zdarma!

1. březen 2017 může být pro českou Ecommerce přelomový. Zavedení elektronické evidence tržeb a zákon o EET může zkomplikovat život několika tisícům podnikatelů.

⇒ Nově od 01.03.2018 již nemusíte v EET evidovat bezhotovostní platby kartou, platby prostřednictvím platební brány a jiným podobným způsobem. Evidovat je můžete dobrovolně, pokud chcete.

Rozhodnutí pověsit podnikání na hřebík ale není to správné řešení.

Pronájem e-shopu v EET boji vyhrává

juraj bystrický byznyswebCelá situace se zavedením EET je chaotická. Podnikatelé si nemohou dovolit investovat do nespolehlivého řešení.

„E-shopařům bych doporučoval najít takové EET řešení, které garantuje 100% podporu i do budoucna. Jen pár týdnů před zavedením elektronické evidence tržeb do praxe chybí ve většině OpenSource řešení EET moduly nebo pluginy. Osobně považuji investici malých a středních e-shopařů do koupi EET modulu za absolutně zbytečnou,“ vysvětluje Ing. Juraj Bystrický, CEO ByznysWeb.cz.

 

Nevyhnutelnost pro EET je stabilní hosting

Elektronická evidence tržeb vyžaduje vysokou míru spolehlivosti. E-shop musí být schopen zaevidovat tržbu v systému EET ministerstva financí nejpozději v momentu, kdy obdrží informaci o úspěšně zrealizované transakci, a to i v době masivní kampaně, o Vánocích nebo v jiných exponovaných obdobích není zde prostor na chyby. Proto je nezbytné hledat e-shopové řešení, které funguje na stabilním hostingu s kvalitní technickou podporou. Ideální je v tomto ohledu cloud hosting. Naši klienti mají v balíčku služeb PREMIUM dokonce i garanci dostupnosti, pokračuje Bystrický.

Jak funguje EET v e-shopech od ByznysWebu?

Všechny e-shopy vytvořené na nejnovější verzi našeho redakčního systému Flox 3, které využívají minimálně jeden online platební systém, mají v ByznysWebu EET automaticky zdarma, dodává Bystrický.

EET v ByzynsWebu

Elektronická evidence tržeb v e-shopu od ByznysWebu bude zdarma. Nastavení bude hračka. Vystavení nebo storno účtenky pro konkrétní stavy objednávky udělá systém za vás.

nahrani-certifikatu-eet-do-eshopu

EET certifikát z daňového portálu nahrajete do e-shopu jedním kliknutím.

 

#EET řešení od ByznysWebu nestojí ani centPřipravte svůj e-shop a na EET i vy! Řešením je i migrace e-shopu k ByznysWebu a máte po starostech.

Prostřednictvím Heureka XML feedu nakopírujeme všechny vaše produkty, popisy, ceny, varianty, obrázky, výrobce a kategorie produktů do nového, plně responzivního e-shopu s dalšími moderními funkcemi, které pomohou vašemu byznysu růst.

avatar
Autor: ByznysWeb.cz Tvorba webových stránek a e-shopu v responzivním designu a vlastním redakčním systému. Vytvořte si na zkoušku webové stránky a eshop zdarma. Na ByznysWeb lze snadno přemigrovat i zaběhnutý e-shop. Vyzkoušejte si, jak to u nás funguje. Vlastní e-shop si u nás vytvoříte rychle i bez programátora a grafika.