Blog o podnikání na internetu
Poradce úspěšného podnikatele

Představujeme první spíkry konference esko2017

Krásný letní den přejeme :),

přípravy konference esko2017 pomalu vrcholí a dnes máme tu čest představit vám 4. spíkra – Jakuba Gombára z Visibility.

Jakub má PPC v malíčku a 22. 9. 2017 vás naučí:

Jak přesně měřit a vyhodnocovat online kampaně

Jakub Gombár VisibilityJakub ve Visibility pracuje jako Senior Performance Specialist. Za roky praxe se utvrdil v tom, že měření a správné vyhodnocování vašich kampaní je klíčovým faktorem jejich úspěšnosti. V datech najdete opravdu zajímavé informace, které vám pomohou odhalit nedostatky a překážky v podnikání na internetu.

Jste zvědaví, jak dokáže Jakub najít problém v obyčejných číslech? Přijďte na konferenci esko2017🙂

S Jakubem se na vás těší i další spíkři:

 

Kamil AujeskýKamil Aujeský je v online marketingu doma. Kromě Marketing Backstage organizuje i vlastní eventy a pravidelně přednáší na konferencích.

Na esko2017 vám ukáže, jak zjednodušit uživatelům nákupní rozhodování ve vašem e-shopu a několikanásobně tak zvýšit obrat.

 

Daniela MudrákováDaniela Mudráková  miluje gramatiku a psaní již od školních let. Jako obchodnice se naučila dívat se na prodej očima samotných zákazníků. 22. září 2017 v Trenčíně naučí i vás, jak dokáže správná a srozumitelná formulace vdechnout vašim textům život, výraz a emoce. Vaše prodejní texty přece musí zákazníky chytit nejen za srdce, ale i za peněženku 🙂.

 

Peter Polakovič, spíker konferencie esko2017

Jak co nejefektivněji dosáhnout stanovených cílů ve vašem podnikání? Pěkný a moderní webdesign sice zaujme zákazníky, ale dokáže splnit tento účel?

Na konferenci esko 2017 vám Peter představí nevyhnutelné analytické aktivity, které e-shopaři často podceňují.

 

 

koupit lístek na konferenci esko2017

 

Věříme, že vás přednášky prvních čtyř spíkrů zaujaly a 22. září 2017 se uvidíme v Trenčíně, na naší první společné konferenci nejen pro e-shopaře z ByznysWebu.

Příjemný zbytek dne spolu se ZLATÝM PARTNEREM KONFERENCE ESKO2017

Zlatý partner konferencie DPD

avatar
Autor: ByznysWeb.cz Tvorba webových stránek a e-shopu v responzivním designu a vlastním redakčním systému. Vytvořte si na zkoušku webové stránky a eshop zdarma. Na ByznysWeb lze snadno přemigrovat i zaběhnutý e-shop. Vyzkoušejte si, jak to u nás funguje. Vlastní e-shop si u nás vytvoříte rychle i bez programátora a grafika.