Blog o podnikání na internetu
Poradce úspěšného podnikatele

Jaký byl rok 2017 v ByznysWebu?

jaký byl rok 2017 v ByznysWebuV ByznysWebu se rok 2017 nesl ve znamení přímých napojení na dopravce a EET.

 

Díky API MailChimp můžete svůj eshop rychle a jednoduše propojit s jedním z nejpoužívanějších e-mailingových nástrojů.  

Dopracovali jsme taky 3 druhy ochrany formulářů reCaptcha v eshopu a na web stránce.

Celkově jsme pro vás připravili 68 článků na blogu. Kromě newsletterů s avízem na nové funkce v ByznysWebu jste se mohli začíst do inspirativních rozhovorů se zajímavými lidmi nebo příběhů o tom, jak rozběhnout podnikání na internetu, s čím podnikat v malém městě nebo jak na rodinné podnikání.

Největší výzvou v roce 2017 byla pro nás organizace první vlastní konference esko2017. Dotované vstupné, skvělí spíkři, perfektní místo realizace a taky samotní účastníci přispěli k tomu, že celá akce dopadla na výbornou.

Jelikož se z většiny z nás stali rodiče, nezapomínáme ani na pravidelnou pomoc dětem. Kromě finančního daru pro Dětský domov v Dolních Počernicích jsme v rámci projektu Otevři srdce, daruj knihu pomohli splnit skromné přání malých čtenářů, kteří si pod stromeček přáli knížku. Do každé knihy jsme vložili věnování s podpisy:

list dětským čtenářům

A co čeká ByznysWeb v novém roce 2018?

Hlavní cíl a naše poslání se nemění – i v roce 2018 se budeme snažit o 106, aby do FLOXu přibylo co nejvíc nových funkcí, které vám vaše podnikání na internetu maximálně usnadní.

Detailněji vás o nich budeme informovat i ve FLOX poradně na Facebooku. Třeba hned v lednu 2018 vám tímto způsobem představíme notifikační centrum v administraci webu.

Největší výzvou pro nás bude redesign ByznysWeb.cz a BiznisWeb.sk.

A samozřejmě plánujeme pokračovat ve spolupráci s agenturou Visibility.

 

A jaké jsou vaše cíle na rok 2018? Už jste měli čas zhodnotit letošní rok a stanovit si cíle na ten příští?

Přejeme vám, aby se vašemu podnikání v novém roce dařilo minimálně tak dobře jako doposud a aby spokojených zákazníků jen přibývalo. 🙂

avatar
Autor: ByznysWeb.cz Tvorba webových stránek a e-shopu v responzivním designu a vlastním redakčním systému. Vytvořte si na zkoušku webové stránky a eshop zdarma. Na ByznysWeb lze snadno přemigrovat i zaběhnutý e-shop. Vyzkoušejte si, jak to u nás funguje. Vlastní e-shop si u nás vytvoříte rychle i bez programátora a grafika.