Blog o podnikání na internetu
Poradce úspěšného podnikatele

Výzva pro všechny e-shopy – odstartoval 3. ročník akceleračního programu – MastersGate

Mastersgate je jedinečný projekt pro rozvoj e-shopů. Díky bezplatnému přihlášení do soutěže nabízí množství balíčků cen od partnerů, dvoudenní summit s hvězdami online marketingu a také sérii pěti školení. Soutěžícím tedy nabízí unikátní a bezplatnou možnost maximalizovat jejich obrat a zisk ve skutečně krátké době (1 rok), jako to v minulosti dokázaly e-shopy Dedoles, GymBeam nebo eyerim.

Hlavními cíli aktuálního ročníku je rozvoj a růst e-shopů, export, sdílení know-how a zprostředkování příležitostí pro aktivní networking. Odbornými garanty projektu jsou renovované agentury agentúry ui42, ui42 digital, daren&curtis a Volis International. Jedním z hlavních partnerů projektu je program Google Partners, díky čemuž bude obohacen nejen program konference, ale i akcelerační balíček pro vítěze soutěže, který obsahuje i exkluzivní konzultace od expertů z Googlu.

Soutěž poskytuje prostor i pro názor veřejnosti, která může hlasovat pro svůj oblíbený e-shop od úterý 20. března 2018. Slavnostní vyhlášení vítězů se uskuteční na eventu MastersGate Summit, v dnech 5. – 6. června 2018, které nabízí jedinečnou příležitost potkat spíkry ze společností Google a Facebok a také mentálního kouče Jaromíra Jágra, Mariána Jelínka.

 

Pomáháme e-shopům růst

Není tajemstvím, že Slováci tento rok s jistotou překonají v online nákupech hranici jedné miliardy eur.

Adriana Mučičková MastersGate

Adriana Mučičková organizátorka 3. ročníka soutěže MastersGate

Jak vzpomíná hlavní organizátorka letošní soutěže Adriana Mučičková z ui42:

„ Právě soutěž MastersGate byla startovacím bodem pro více úspěšných slovenských online projektů jako Gymbeam nebo Dedoles, které mají nejen světovou kvalitu, ale i globální ambice. Mezi vítězné e-shopy druhého ročníku patřily dále projekty jako Bubulákovo, Vnímavé hračky, Obleč sa do roboty nebo e-shop Yhrisko. Každému, kdo se chce připojit k těmto úspěšným podnikatelským příběhům, v praxi využít know-how od uznávaných marketingových odborníků a partnerů soutěže, nebo navázat nové obchodní kontakty přes networking, jsou dveře tohoto ročníku soutěže MastersGate otevřeny.“

Stačí vyplnit bezplatnou přihlášku do 20. dubna 2018 na webu MastersGate soutěž:

přihlášení do mastersgate

 

Zazařte ve své kategorii

Soutěžící si mají možnost změřit síly ve 4 hlavních kategoriích a být oceněni 2 speciálními cenami. V každé kategorii jsou pro e-shopy připravené atraktivní výhry v podobě konzultací od partnerů a skvělých marketingových produktů, jejichž cílem je akcelerace jejich byznysu. Každý přihlášený e-shop už jen samotnou bezplatnou registrací automaticky získává množství benefitů, včetně zvýšení povědomí o své značce.

V aktuálním ročníku jsou pro soutěžící připraveny 4 hlavní soutěžní kategorie:

1. Bricks To Clicks

2. Exporters

3. Rising Stars

4. Business To Business

Do každé z nich se mohou přihlásit e-shopy splňující stanovená kriteria. Do kategorie „Bricks To Clicksse mohou přihlašovat obchodníci a výrobci, kteří vlastní kamenné obchody nebo větší distribuční síť a své produkty prodávají online nebo přecházejí na online prodej. V kategorii Exporters si mezi sebou změří síly střední a velké e-shopy s  roustoucím potenciálem na domácím trhu a vizí expandovat za hranice své země. V kategoriích Rising Stars budou soutěžit malé a střední e-shopy, které aktuálně startují svůj online byznys, jejich ambice ale sahají daleko za hranice tohoto bodu. Ve čtvrté kategorii Business to Business budou soutěžit e-shopy a weby, které nabízí své produkty a služby dalším obchodníkům (tzv. B2B).

víťazná trofej pre výhercov MastersGate od Mgr. art Mareka Brincka

Vítězná trofej pro výherce MastersGate od Mgr. art Mareka Brincka – vítězná brána symbolizuje přechod na stupeň nových možností

Finalisti soutěže získají i důležitý feedback o aktuálním fungování jejich e-shopu/webu a jiné bonusy, například v podobě automatického vstupu na akcelerační Boot camp a 5 podzimních akceleračních školení organizovaných v rámci MastersGate Academy. Vítězi v jednotlivých kategoriích kromě krásné a hodnotné trofeje navíc získají skutečně atraktivní ceny od partnerů akcelerační program pod vedením ambasadora příslušné kategorie.

Organizátor soutěže, společnost ui42, se řídí heslem „dream big“ a spojením sil zkušených obchodníků, partnerů, jako i zapojením efektivních marketingových nástrojů dokážou společně napsat množství úspěšných podnikatelských příběhů.

 

Podpořte svůj oblíbený e-shop

Hlasování veřejnosti začalo 20. března 2018 od tohoto data mají soutěžící možnost získat tzv. divokou kartu. Po skončení veřejného hlasování ustanoví odborná komise trojici finalistů pro každou kategorii, ke kterým se připojí čtyři výherci divoké karty. Z takto vytvořené skupiny šestnácti finalistů nakonec vybere odborná porota (garanti projektu) vítěze v příslušných soutěžních kategoriích. Oficiální výsledky soutěže budou vyhlášeny na MastersGate Summitu. Následně na podzim proběhnou akcelerační školení pro naplnění vize projektu, a tedy pomoc e-shopům v cestě za růstem jejich byznysu. Všechny potřebné informace o soutěži získáte na webu: MastersGate.

Hlasujte pro ten nejlepší e-shop a posuňte jej blíže k unikátní příležitosti exponenciálně růst s podporou zkušených odborníků:

hlasování v mastersgate

 

 

 

avatar
Autor: ByznysWeb.cz Tvorba webových stránek a e-shopu v responzivním designu a vlastním redakčním systému FLOX. Vytvořte si e-shop a webové stránky zdarma.

Diskusia k článku