Blog o podnikání na internetu
Poradce úspěšného podnikatele

Jak získat více konverzí z e-shopu a webové stránky

Zůstávají ještě 3 eventy z podzimní série MastersGate Academy 2018, na které se budete moct zaregistrovat úplně zdarma.

Pokud nemáte daleko do Bratislavy, můžete nové vědomosti získat i na Konferenci ShopComm nebo v lednu na Reshoper v Praze.

Ale máme pro vás i další tipy, jak můžete své podnikání vylepšit ihned.

Tady jsou ツ

 

Jak získat více konverzí z e-shopu nebo webové stránky

Úpravy na míru

Responzivní webdesign je v dnešní době samozřejmostí. Pokud přemýšlíte o tom, jak ten svůj vylepšit, možná se vám bude hodit přehled designových úprav na míru, případně nám pošlete svou představu info@byznysweb.cz.

 

XMAS seriál

Ověřené tipy od zkušených e-shopařů z ByznysWeb.cz a BiznisWeb.sk pomohou připravit i váš e-shop na vánoční sezonu. Přečtěte si, jak získat více objednávek.

 

Video

Video obsah využívejte k prezentaci svého podnikatelského příběhu, ale taky k odprezentování konkurenčních výhod nebo návodů na manipulaci s vašimi produkty. Nezapomeňte ale každé 1 video optimalizovat. Doporučujeme rozhovor s Jakubem Ovesným ⇢ Jak na SEO pro video.

 

FAQ

Sekce Častých otázek a odpovědí (FAQ) by měla mít čestné místo i ve vaší obsahové strategii. Proč? Protože pomáhá budovat důvěryhodnost, zlepšuje vztahy se zákazníky, ale zejména… eliminuje počet telefonátů, reklamací a šetří váš čas. Přečtěte si více o významu FAQ na webu.

 

Doprava zdarma

Podmínky pro získání dopravy zdarma nastavíte ve FLOX 3 pro každou jazykovou verzi zvlášť. Motivujte své zákazníky, aby si objednali více.

 

Expanze

Plánujete oslovit i zákazníky na dalších trzích s velkým potenciálem a nabízet své produkty např. v Rumunsku nebo v Bulharsku? Ve FLOX 3 přibyly právě tyto 2 jazykové verze. A připravujeme pro vás taky revizi maďarských popisků.

 

Oslovil vás některý z dnešních tipů?

Pokud ne, ještě pořád máte možnost využít bezplatnou SEO pohotovost, kterou klientům ByznysWeb.cz nabízíme zdarma. V případě, že jste svůj e-shop nebo webovou stránku vytvořili v našem CMS FLOX 3, i vám pomůžeme odhalit silné a slabé stránky vašeho podnikání.

 

Těšíme se na setkání s vámi na některém z výše uvedených eventů.

Pohodový zbytek dne,

váš ByznysWeb tým ツ

 

avatar
Autor: ByznysWeb.cz Tvorba webových stránek a e-shopu v responzivním designu a vlastním redakčním systému FLOX. Vytvořte si e-shop a webové stránky zdarma.

Diskusia k článku