Blog o podnikání na internetu
Poradce úspěšného podnikatele

Listopadový update a novinky ve FLOX 3

update a novinky ve FLOX 3Kromě zrychlení načtení e-shopů a webových stránek vytvořených ve FLOX 3, pořád vyvíjíme i jádro našeho redakčního systému na tvorbu e-shopu a webové stránky.

Za 2 měsíce od posledního updatu si naši programátoři pro vás připravili další vylepšení a novinky v CMS FLOX 3:

 

1. Přidání dárku

Dárky k produktu jsou navázány na bonusový systém. Na výběr máte hned 3 možnosti přidání dárků k existujícím produktům. Jak přidat nebo odstranit dárek ve vašem e-shopu? Dozvíte se v novém návodu.

 

2. Provázání

Provázání alternativních produktů nebo reverzní nastavení umožní nastavit vybraný produkt jako alternativu ke všem jeho existujícím alternativám.

 

3. Zboží

V rámci exportu dat do XML pro Zboží přibyla možnost odesílat dlouhý popis produktu do feedu.

 

4. Pohoda

Doplnili jsme identifikátor dopravy pro účetní systém POHODA.

 

5. Novinky

Přibyla možnost zmenit URL identifikátor vašich článků/novinek na blogu.

 

6. Export zásilek

Na základě poptávky od více klientů využívajících napojení na dopravce jsme dopracovali i možnost vyexportovat si údaje o zásilkách.

 

7. Objednávky

Do CMS FLOX 3 jsme rovněž přidali skrytou ochranu, která zabrání vzniku duplicitních objednávek.

 

8. Moje objednávky

Přibylo nové tlačítko na sledování objednávky a tlačítko na Pokračování platby, prostřednictvím kterého mohou zákazníci zaplatit svou neuhrazenou objednávku přímo po přihlášení do sekce Můj účet.

 

Věříme, že uvedené funkce z listopadového updatu pomohou zvýšit nejen počet vánočních objednávek, ale i databázi spokojených klientů vašeho e-shopu.

 

Přejeme příjemný zbytek dne.

Váš ByznysWeb tým ツ

avatar
Autor: ByznysWeb.cz Tvorba webových stránek a e-shopu v responzivním designu a vlastním redakčním systému. Vytvořte si na zkoušku webové stránky a eshop zdarma. Na ByznysWeb lze snadno přemigrovat i zaběhnutý e-shop. Vyzkoušejte si, jak to u nás funguje. Vlastní e-shop si u nás vytvoříte rychle i bez programátora a grafika.