Blog o podnikání na internetu
Poradce úspěšného podnikatele

Soutež MastersGate 2019: Registrace pro eshopy otevřena

MastersGate 2019Již 4. ročník unikátní soutěže pro e-shopy MastersGate otevřel své brány.

Od 9. ledna 2019 můžete svůj e-shop přihlásit do soutěže i vy a zařadit se tak mezi raketově rostoucí eshopy.

Pro vítěze připravují organizátoři roční akcelerační program, díky kterému se vám povede zefektivnit podnikání na internetu.

Letos je to již čtvrté finále soutěže pro eshopy MastersGate Awards s slavnostním vyhlášením vítězů na konferenci MastersGate Digital Summit 2019.

Cílem soutěže je podpořit růst a expanzi šikovných podnikatelů, kteří sice mají co nabídnout, ale potřebují odbornou pomoc, kterou si často nemohou dovolit.

Na celý průběh soutěže pečlivě dohlíží odborná porota složená z profíků z renomovaných slovenských digitálních agentur – ui42, Daren&Curtis, Volis International a jako odborný garant z praxe je eshop GymBeam, který vyhrál v prvním kole soutěže a nyní patří k nejrychleji rostoucím e-shopům ve střední Evropě.

Zkusíte to letos i vy? Stačí vyplnit jednoduchý přihlašovací formulář:

přihlašovací formulář MastersGate 2019

Soutěží se ve 4 kategoriích, z nichž každá má svého odborného garanta:

soutěžní kategorie MastersGate 2019

Kromě know-how od samotných garantů, kteří budou výhercům v rámci akceleračního programu plně k dispozici, jsou pro každou z kategorií připraveny atraktivní ceny, které zaručeně pomohou eshopařům dál růst.

výherce soutěže MastersGate 2018Výhru v súťaži si veľmi vážim. Jednoznačne to nášmu eshopu pomohlo. Skvelé výhry ako stretnutie a konzultácie v agentúre ui42 s veľmi užitočnými UX tipmi, v agentúre Daren&Curtis, ktorá mi otvorila oči, stretnutie so skvelým ambasádorom Jarom Chrapkom priamo v Dedolese, kde som videla ako funguje top eshop, FB a Google konzultácie, Saec. Určite odporúčam a ďakujem za všetko ..zo srdca lovel.

Eva Brčáková, vítěz kategorie Rising Stars 2018

 

Chci se přihlásit do soutěže:

přihlášení e-shopu do soutěže MastersGate

 

 

 

avatar
Autor: ByznysWeb.cz Tvorba webových stránek a e-shopu v responzivním designu a vlastním redakčním systému FLOX. Vytvořte si webové stránky a e-shop zdarma.

Diskuse k článku