Blog o podnikání na internetu
Poradce úspěšného podnikatele

Platební brána ComGate nabízí uzavření smlouvy na dálku

zřízení Comgate platební brány na dálkuTeď je ten pravý čas začít nabízet svým zákazníkům v e-shopu bezhotovostní platby on-line. Množí se zprávy od dopravců, že při doručování z e-shopů platbu dobírkou přestávají nabízet, a tak se platby kartou a bankovními tlačítky stávají nejdůležitější platební metodou.

Platební bránu ComGate můžete začít používat bez nutnosti podpisu papírových smluv, bez úředního ověřování podpisů nebo jiného osobního kontaktu. Vše probíhá po e-mailu a zadáváním údajů do klientského portálu.

Ceny za platební bránu jsou u běžných plateb od 0,79 do 0,99 % bez fixních poplatků z transakcí. Pokud již platební bránu máte, můžete si díky transparentnímu ceníku ComGate zjistit, o kolik víc by vám mohlo z transakcí zůstávat. Aktivace platební brány pro e-shop i denní převody na bankovní účty jsou zdarma.

Vzhledem k plné integraci platební brány ComGate do e-shopového systému od ByznysWeb bude technická implementace rychlá a bez komplikací.

 

Začít můžete zde

Comgate online objednávka platební brány

 

avatar
Autor: ByznysWeb.cz Tvorba webových stránek a e-shopu v responzivním designu a vlastním redakčním systému. Vytvořte si na zkoušku webové stránky a eshop zdarma. Na ByznysWeb lze snadno přemigrovat i zaběhnutý e-shop. Vyzkoušejte si, jak to u nás funguje. Vlastní e-shop si u nás vytvoříte rychle i bez programátora a grafika.