Blog o podnikání na internetu
Poradce úspěšného podnikatele

Když málo znamená mnoho – setkání s dětmi z tábora na Inovecké chatě

Ivan Bulík – slovenský podnikatel, spisovatel, cestovatel a majitel tábor pre deti na Inoveckej chateInovecké chaty si i letos našel čas, peníze a tým skvělých lidí, kteří se rozhodli nezištně pomoci dětem ze sociálně slabších rodin a dětem z nadace Dobrý anděl.

Dobrovolníci si vzali v práci dovolenou, zaměstnanci chaty se vzdali platu a připravili dětem skvělý program.

Za 5 dní pro ně udělali více než celý slovenský sociální systém za několik let a děti tak mohli alespoň na chvíli zapomenout na smutný osud nebo boj s nevyléčitelnou nemocí, která postihla je nebo členy jejich rodiny.

Přiznám se, že Ivanova myšlenka zorganizovat tábor pro děti, které doposud znali jen ty ne příliš pozitivní stránky života, mě vloni jako čerstvou matku pořádně dojala. Z fotogalerie na FB Inovecké chaty jsem se bez slz v očích dokázala podívat možná jen na jednu jedinou fotografii.

A proto jsme se letos ve firmě rozhodli potěšit děti alespoň drobnostmi 🙂

Oslovili jsme naše klienty, nakoupili darčekové poukázky na dětské oblečení od miniplanet.sk  a školské potřeby od ekancelarskepotreby.sk, v knihkupectví dali přednost klasickým knihám a vyrazili na cestu.

Za tu chvíli, co jsem měla s dětmi tu čest a viděla jejich rozzářené oči a upřimné úsměvy, které se dokáží těšit i z “obyčejného” USB klíče a knihy, jsem tedy razantně přehodnotila své priority, za to se chci dětem velmi pěkně poděkovat 🙂

odovzdavanie-balickov-inovec1(1)

odovzdavanie-balickov-inovec2(1)

20150806_092938

Více fotografií najdete na našich FB pages.

Pokud by jste se v budoucnosti rozhodli i Vy přispět a potěšit děti z dalších ročníků tábora, klidně napište nám nebo přímo na Inoveckou chatu.

Kromě Inovecké chaty je do projektu Dobrého anděla zapojen i Horský hotel Popradské Pleso, který o rodiny pečuje v zimě a o svátcích.

My, v ByznysWeb.cz již máme na další ročník inoveckého tábora pár nápadů a těšíme se na jejich realizaci 🙂

avatar
Autor: Jana Kvasnicová V ByznysWebu pracuji od r. 2009. Začínala jsem na supportu, kde jsem měla skvělou příležitost poznat, co podnikatele a majitele e-shopů a webových stránek skutečně zajímá a co potřebují. Proto se snažím hledat taková témata, které vám nabídnou užitečné odpovědi. Máte jiný názor? Budu vděčná za váš feedback – kvasnicova@biznisweb.sk :)