Blog o podnikání na internetu
Poradce úspěšného podnikatele

10% doživotní sleva na ContentKing pro klienty ByznysWebu

Aplikace ContentKing je povinnou výbavou každého úspěšného e-shopaře.

Jednou z největších výhod ContentKingu je množství dat, které o vašem e-shopu nebo webové stránce dokáže nasbírat.

Prostřednictvím Reporting API můžete tato data extrahovat do dalších nástrojů, se  kterými pracujete.

 

Jak aplikace ContentKing pomůže vašemu podnikání a jakou slevu si mohou uplatnit klienti ByznysWebu, jsme si povídali s Lukášem Břečkou z Contentkingapp.cz.

 

1. Lukáši, jak funguje ContentKing a v kolika zemích působíte?

Lukáš Břečka ContentKing

Lukáš Břečka ContentKing

ContentKing je cloudová služba, která poskytuje SEO audit a monitoring v reálném čase pro zvýšení viditelnosti webových stránek ve vyhledávačích. Jedná se o jediné řešení na trhu, které monitoruje a sleduje změny na webových stránkách nepřetržitě. Díky tomu včas upozorní na problémy i obsahové změny, které se na vašich webových stránkách objeví.

Sídlíme v České Republice (v Brně), avšak naši zákazníci jsou rozprostřeni po celém světě.

V Česku mezi ně patří například firmy jako Moneta, Sconto, Sportisimo a další. ContentKing nabízí dostupné řešení jak pro vlastníky malých webových stránek, tak i pro správce rozsáhlých e-shopů a jiných webových projektů.

 

2. Jak přesvědčit majitele e-shopů, že jim ContentKing může skutečně pomoci? V čem se odlišuje od dalších nástrojů jako Collabim, Semor nebo ScreamingFrog?

ContentKing je jediné řešení na trhu, které monitoruje a sleduje změny na webových stránkách nepřetržitě. Díky tomu vás vždy včas upozorní na problémy i obsahové změny, které se na vašich webových stránkách objeví.

 

3. V rámci ContentKing Akademie e-shopaře v oblasti SEO i vzděláváte. Konkrétně v 5 oblastech základy SEO, mobilní SEO, SEO pro e-commerce, strukturovaná data a taky SEO průvodce. Budete tento okruh případně rozšiřovat např. o tipy, jak optimalizovat samotný obsah na e-shopu/webu, obrázky na webu/blogu…?

Naši sekci Akademie neustále rozšiřujeme. Skoro každý týden přidáváme nový článek. Vlastníkům e-shopů rovněž vřele doporučujeme přečíst si náš e-book SEO for Ecommerce, který je volně ke stažení (v anglickém jazyce): https://www.contentkingapp.com/resources/seo-for-ecommerce-ebook/

 

4. Odběr vašich e-mailů s novinkami je dalším přínosem ContentKingu. Jaké tipy posíláte v newsletterech?

Náš měsíční newsletter obsahuje nové články, které jsme publikovali, a odkazy na další zajímavé články, které nás na internetu zaujaly. Informujeme v něm také o novinkách v naší aplikaci.

 

5. Pro klienty jste připravili výhodnou nabídku. Můžete ji blíže specifikovat?

Pro uživatele ByznysWeb.cz nabízíme doživotní slevu 10 % z našeho standardního i agenturního ceníku﹡. V kombinaci se slevou za čtvrtletní (10 %) nebo roční (15 %) předplatné se jedná o velmi zajímavou slevu.

 

Pokud patříte mezi naše klienty, v dnešním newsletteru najdete speciální link, prostřednictvím kterého objednáte ContentKing s 10% slevou.

Upozornění: sleva se nevztahuje na váš existující účet v Contentkingapp.cz, jen na nově vytvořené účty.

 

A co na ContentKing říká e-shopař Michal Števula ze stevula.cz?

stevula.cz - recenze contentkingContent King jsem používal/nepoužíval asi půl roku a na první pokus jsem se s ním příliš „nesžil“. Dnes vím, že to nebylo ContentKingem, ale spíš mým navyklým způsobem, jak ovládat programy (nebo leností se učit něco nového?). 🙂 Problémem bylo, že jsem se mu tehdy příliš nevěnoval, a proto jsem neobjevil jeho silné stránky. A tak jsem jej přestal používat a vypnul jsem jej. Když jsem po nějaké době zaznamenal výrazné problémy s pozicemi v Googlu, snažil jsem se zjistit, kde nastal problém. Tehdy mi ze zákaznické podpory ByznysWeb poslali printscreen i z ContenKingu, kde byly vidět různé chyby na mém webu, menší i větší. Byly to různé duplicity, nefungující odkazy nebo chybějící meta data.

Tedy, abych to shrnul, v čem je ContentKing dobrý:

Šetří čas. Hlavně v tom, že nemusíte procházet v administraci e-shopu všechny stránky, produkty a hledat, kde jste něco zapomněli. Případně, kde máte duplicitu. A to nemluvím o tom, že vám zkontroluje ideální délku popisků, title atd… To bez programu tohoto typu nemáte šanci efektivně dělat.

avatar
Autor: ByznysWeb.cz Tvorba webových stránek a e-shopu v responzivním designu a vlastním redakčním systému FLOX. Vytvořte si webové stránky a e-shop zdarma.

Diskuse k článku